Programista / .Net Developer

Dajar Sp. z o.o.
Koszalin
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
11 dni temu

Firma Dajar sp. z o.o. jest największym w Polsce i w rejonie Europy Środkowej przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją i produkcją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu. Zapleczem dla tak imponującej oferty są kontakty handlowe ze wszystkimi znaczącymi producentami światowymi w branży AGD oraz dwa, własne zakłady produkcyjne.

Miejsce pracy: Koszalin
Zakres obowiązków:
  • projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w projekcie systemu ERP
  • modernizacja architektury systemu
  • komunikacja z istniejącymi aplikacjami oraz z zewnętrznymi systemami
  • praca w modelu stacjonarnym w biurze w Koszalinie
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
Nasze wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku .NET Developer

  • bardzo dobra znajomość T-SQL lub PL/SQL (programowanie MS SQL oraz Oracle SQL)
  • doświadczenie w pracy z WinForms, WPF, .NET Framework,
  • programowanie w oparciu o wzorzec MVVM oraz tworzyć aplikacje 3-warstwowe,
  • znajomość programowania aplikacji desktop i web,
  • zaangażowanie i profesjonalne podejście do pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji
Mile widziane:
  • znajomość technologii powiązanych z ASP.NET - HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery
  • znajomość systemu SAP
  • Zrozumienie specyfikacji i budowania aplikacji REST
  • Doświadczenie w pracy z platformą Azure
Oferujemy:
  • długofalową współpracę w stabilnej i stale rozwijającej się dużej firmie
  • możliwość rozwoju kompetencji
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji na stanowisko

Programista / .Net Developer zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883, tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 z późniejszymi zmianami)

Informacja:
“Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy , że :
a) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dajar sp. z o.o. z siedzibą 75-072 Koszalin, ul. Połtawska 6
b) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - dpo@dajar.pl
c) Pani/Pana dane przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko  Programista / .Net Developer
d) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody oraz przez czas określony przepisami prawa
e) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo do sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto posiada Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych osobowych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do przenoszenia tych danych
f) Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan , że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO
g) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Więcej o firmie Dajar dowiesz się na www.dajar.pl oraz http://sklep.dajar.pl
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

DAJAR to lider w branży dystrybucji nieelektrycznych artykułów wyposażenia gospodarstwa domowego i mebli ogrodowych.